Atribuită Cumpărare directă

Sursa ATX calculator (PC), Serioux Energy 500W (SRX-500W12CM). Putere 500 W, tip ATX, ventilator de 120 mm, protectii OCP, OVP, UVP, SCP, OPP. Conectori: 1x 20+4 pin, 1x 4+4 pin, 2x Molex, 4x SATA. Cablu alimentare 1.2 metri. Garantie: 24 luni.

Număr anunț
DA27050384
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
30237000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.908 RON
Valoare atribuită
1.908 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
12.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.908 RON

din 1.908 RON estimat