Atribuită Cumpărare directă

Laptop 15,6" Procesor I5 4200, memorie 8Gb DDR3, stocare 512 SSD, Win 10 Pro

Număr anunț
DA27048041
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
Furnizor / câștigător
LOGON VISION PROTECT S.R.L. (CUI 40605605)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.899,16 RON
Valoare atribuită
1.899,16 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.899,16 RON

din 1.899,16 RON estimat