Atribuită Cumpărare directă

Detartrant 1 L 10 BUC 2.70 Detergent Grass Degresant Bucatarie Azelit 600ML 5 BUC 10.11 Detergent Grass Lichid Vase Lemon Velly 1l 10 BUC 11.20 Detergent Solutie Geam Clin Cu Pistol 500ml 10 BUC 5.49 Hartie Igienica Selecta Piersica 3Str 10Role/Set 15 SET 9.50 Lavete Praf 5/Set Bonus 10 SET 3.24 Odorizant Wc Bref Bile 3/set 10 SET 13.46 Prosop Hartie Fluffy 2 Straturi 2/Set 13 SET 2.31 Prosop Hartie Industriala 2 str,alb Maxi Ciclone 800 foi 2/set 4 SET 51.37 Rezerva Spray Air Wick 10 BUC 12.66 Saci Menaj 60 L 10/set Grosi 45 SET 2.41 Burete vase 3 buc/set 10 SET 1.80 Solutie Pentru Pardoseala Sano Fresh 2l 10 BUC 17.87

Număr anunț
DA27064809
Autoritate contractantă
Comuna Tirnava (Primaria Tirnava) (CUI 4406029)
Furnizor / câștigător
CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.221,21 RON
Valoare atribuită
1.221,21 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.221,21 RON

din 1.221,21 RON estimat