Atribuită Cumpărare directă

D.A.L.I. + Documentatii pentru avize si certificat de urbanism + Tema de proiectare, conform Caiet de Sarcini al autoritatii contractante nr. 7933/ 03.12.2020. Lucrarea consta in realizarea unui proiect ce va include parte scrisa (conform continut cadru D.A.L.I.) , parte desenata si obtinerea tuturor avizelor necesare impreuna cu tema de proiectare. Pretul prevazut este aferent serviciilor de intocmire DALI conform conditiilor din caietul de sarcini al autoritatii contractante. Prestatorul se obliga sa execute serviciile prevazute în contract cu profesionalismul si promptitudinea cuvenite angajamentului asumat si sa presteze serviciile, sa asigure resursele umane, materialele, echipamentele de care este nevoie pt.- Lucrari de asfaltare drumuri in comuna Draganesti-Vlasca, Judetul Teleorman.

Număr anunț
DA27049347
Autoritate contractantă
Comuna Draganesti-Vlasca (CUI 5296560)
Furnizor / câștigător
XSBROADPROJECT S.R.L. (CUI 41084602)
Cod CPV
71322500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
85.000 RON
Valoare atribuită
85.000 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85.000 RON

din 85.000 RON estimat