Atribuită
Cumpărare directă
Pachet sapun lichid conform ADV1189395/08.12.2020 si oferta: Sapun lichid dezinfectant pentru maini 5L, Konga BUCATA/ BIDON 5L 27,50 145 3987,5 Ac?iune bactericida ?si fungicida, spalare impecabila, continut de glicerina ridicat, previne iritarea pielii, nu usuca pielea. Produsul biocid este avizat de catre Ministerul Sanata?ii, Comisia Nationala pentru Produse Biocide. AVIZ NR. 2315BIO
- Număr anunț
- DA27049332
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 33711900-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.987,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.987,50 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.