Atribuită
Cumpărare directă
Haina vatuita mar. M - 3 BUC; Haina vatuita mar. L - 3 BUC; Haina vatuita mar. XL - 1 BUC; Haina vatuita mar. 2XL - 1 BUC;; Vesta vatuita marimea M - 2 BUC; Vesta vatuita marimea L - 3 BUC; Vesta vatuita marimea XL - 11 BUC; Vesta vatuita marimea 2XL -2 BUC Personalizate cu siglu CUP
- Număr anunț
- DA27061910
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
- Furnizor / câștigător
- VIKMAR SERV SRL (CUI 33194132)
- Cod CPV
- 18200000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.506 RON
- Valoare atribuită
- 3.506 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.