Atribuită
Cumpărare directă
Unitate de cilindru Xerox 013R00591 ptr. Workcentre 5325/5330/5335, 90000pag OEM:013R00591 1 BUC Set cartuse cerneala Canon cap. mare PG-545XL + CL-546XL + hartie foto 10x15 50coli ptr. Pixma iP2850 / Pixma MG2450 / Pixma MG2550 / Pixma MG2550S / Pixma MG2950 / Pixma MG3050 / Pixma MX495 / TS205 / TS305, 15ml + 13ml + 50pag OEM:BS8286B006AA 1 BUC Set cartuse cerneala Brother B+C+M+Y LC223VALBP ptr. DCP-J4120DW / MFC-J4420DW / MFC-J4620DW / MFC-J4625DW / MFC-J5320DW / MFC-J5620DW / MFC-J5625 / MFC-J5720DW, 4x550pag OEM:LC223VALBP 1 BUC
- Număr anunț
- DA27049986
- Autoritate contractantă
- UNITATEA SPECIALA DE AVIATIE CLUJ NAPOCA-U.M. 0971 (CUI 24683180)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.078,66 RON
- Valoare atribuită
- 1.078,66 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.