Atribuită
Cumpărare directă
Pachet imprimante si toner. 1.Canon IR 1133 multifunctional laser............2buc 2.Calculator DELL i5.......................................1buc 3.Toner Canon EXV11.....................................2buc 4.Cartus toner HP 505x.....................................8buc 5.Camera web TAPO C100................................1buc. 6.Cititor de card USB ......................................1buc. 7.Pick up roller RM1-6414...............................1buc 8.Manopera reparatii calculator.........................1buc
- Număr anunț
- DA27030194
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr. 1 Diosig (CUI 19386493)
- Furnizor / câștigător
- REPRO BIROTICA SRL (CUI 11279530)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.977 RON
- Valoare atribuită
- 3.977 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.