Atribuită Cumpărare directă

Hartie Cop Varicopy A4 80g 500 Coli 75.000 TOP 11.2000 Dosar De Incopciat 1/1 BiroCO A4 230g 200.000 BUC 0.5900 Pix Cu Bila Ek Ultra Glide Technology U-28 Cu Mecanism Albastru 30.000 BUC 1.0500 Notite Adezive Forpus 75x75 80 File/Set Galben 20.000 SET 1.7500 Notite Adezive Forpus 75x75 80 File/Set Portocaliu 10.000 SET 1.7500 Notite Adezive Forpus 75x75 80 File/Set Roz 10.000 SET 1.7500 Notite Adezive Forpus 75x75 80 File/Set Verde 10.000 SET 1.7500 Solutie Corector Ek Cu Pensula 20 Ml 15.000 BUC 2.1400 Toner Hp 85a Ce285a Negru Compatibil 10.000 BUC 31.4400 Toner Brother TN-1090 1.5k Black Compatibil 3.000 BUC 69.6000

Număr anunț
DA27064893
Autoritate contractantă
Comuna Tirnava (Primaria Tirnava) (CUI 4406029)
Furnizor / câștigător
CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.632,30 RON
Valoare atribuită
1.632,30 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.632,30 RON

din 1.632,30 RON estimat