Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant maini 500ml Biocid, DEZINFECTANT SUPRAFETE CU PULVERIZATOR GREEN TONIC DR.MAYER 1L, Masca medicala 3 straturi Type IIR -50 buc, MASCA MEDICALA DR. MAYER 4 STRATURI , conform ofertei SICAP

Număr anunț
DA27067908
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala Arad (CUI 21724073)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
33141800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.176,80 RON
Valoare atribuită
2.176,80 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.176,80 RON

din 2.176,80 RON estimat