Atribuită Cumpărare directă

Servicii Asistenta Tehnica DAVA - Contabilitate institutii 2021 DAJ ARGES

Număr anunț
DA27064424
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA ARGES (CUI 37609097)
Furnizor / câștigător
ARA SOFTWARE GROUP SRL (CUI 14332522)
Cod CPV
72600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.840,32 RON
Valoare atribuită
4.840,32 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.840,32 RON

din 4.840,32 RON estimat