Atribuită Cumpărare directă

Scaun de birou directorial Kring Franklin Fit, ergonomic, PU, Negru . Cheltuielile de transport sunt in sarcina furnizorului. Produsul va fi insotit de : factura, certificat de garantie -minim 1 an ,declaratie de conformitate CE/certificat de calitate .

Număr anunț
DA27066988
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala Onesti (CUI 22097983)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,11 RON
Valoare atribuită
294,11 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,11 RON

din 294,11 RON estimat