Atribuită Cumpărare directă

Pachet ADV 1184672 Primagel Plus - Gel pentru dezinfectia igienica si chirurgicala a mainilor prin frecare, fara clatire, conform standardului EN 14885:2015. Avizat de Ministerul Sanatatii - Aviz nr.451BIO/01/12.24. Mod ambalare: Flacon cu capacitatea de 1000 ml prevazut cu pompita dozatoare Cantitate: 1000 litri Pret unitar: 18,00 lei fara tva Pret total: 18.000 lei fara tva

Număr anunț
DA27068684
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA TIMISOARA (CUI 4250638)
Furnizor / câștigător
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat