Atribuită
Cumpărare directă
Parchet (19pacheteX59.6639); Plinta (13X10.9243); Imbinare (10X2.5210); Colt interior (11X2.5209); Colt exterior (9X2.5211); Terminatii (6X2.5217); Terminatii lambriu (6X7.1430); Cleste (1X8.4); Disc flex (8X2.1008); Lopata zapada (1X22.27); Holsurub (20X0.42); Diblu (20X0.6305); Negrese (100X0.0504); Negrese (100X0.0336); Negrese (100X0.0252); Pistol popnit (1x15.13); Matura (4X6.3025); Neon 36W (20X5.462); Starter (20X2.1008); Autoforante (1000X0.0168).
- Număr anunț
- DA27068711
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr.1 Umbraresti (CUI 16142168)
- Furnizor / câștigător
- CASIELMA SRL (CUI 15808471)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.697,07 RON
- Valoare atribuită
- 1.697,07 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.