Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A3 80gr/mp Brilliant Yellow / Absolut Paper 500coli; Hartie copiator A4 80gr/mp 500coli/top BRILLIANT YELLOW; Biblioraft NOKI din carton plastifiat cu sina metalica, 75 cm; Dosar din plastic cu sina si 2 perforatii; dosar carton fara sina; Dosar carton sina alb 250gr/mp;
- Număr anunț
- DA27060883
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
- Cod CPV
- 30197644-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.950,95 RON
- Valoare atribuită
- 7.950,95 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.