Atribuită Cumpărare directă

- 10 top x Hartie copiator A4 80 g mp 500 coli top XEROX BUSINESS; - 100 buc x Plic plicuri E4 A3 alb siliconic 280 x 400 mm 120 g mp B4U.

Număr anunț
DA27068123
Autoritate contractantă
Politia locala Chitila (CUI 26479340)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
137,50 RON
Valoare atribuită
137,50 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

137,50 RON

din 137,50 RON estimat