Atribuită Cumpărare directă

Servicii medicina muncii personal laborator- 7 pers Servicii de Medicina Muncii- 19 pers Servicii de Medicina Muncii conducatori auto- 3 pers Servicii de Medicina Muncii funtionar public functie de decizie- 1 pers

Număr anunț
DA27066903
Autoritate contractantă
Agentia de Protectia Mediului Vrancea (CUI 4350424)
Furnizor / câștigător
CLINICA TINEREŢII SRL (CUI 32530072)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.634 RON
Valoare atribuită
2.634 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.634 RON

din 2.634 RON estimat