Atribuită Cumpărare directă

Caserola 500 ml pt supa, pse ,25 buc/set DESCRIERE: Caserola 500 ml pt supa, pse ,25 buc/set Set Tris, servetel + lingura+furculita+cutit DESCRIERE: Set Tris, servetel + lingura+furculita+cutit Capac caserola 500 ml pt supa, pse ,100 buc/set DESCRIERE: Capac caserola 500 ml pt supa, pse ,100 buc/set Caserola de 375g 100 b/set DESCRIERE: Caserola de 375g 100 b/set Caserola dreptunghiulara PET capac ermetic-atasat,100buc/pac-750gr DESCRIERE: Caserola dreptunghiulara PET capac ermetic-atasat,100buc/pac-750gr

Număr anunț
DA27065550
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39222100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.624 RON
Valoare atribuită
5.624 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.624 RON

din 5.624 RON estimat