Atribuită Cumpărare directă

service Usi inalta siguranta - Constand in: 1. Verificare toate usile de inalta siguranta - taxa de servisare -1500 LEI conform listei de preturi 2. Reconditionat 42 semicilindrii ISEO R11 - 42 X 32 lei/buc - 1344 LEI conform listei de preturi 3. Inlocuit 10 semicilindrii ISEO R11 - 10 x 158 lei - 1580 lei conform listei de preturi 4. Copiat 4 chei ISEO - 4 X25 LEI -100 lei conform listei de preturi

Număr anunț
DA27070233
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
KOVACS IOSIF CHEIA PROFILATA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 25143774)
Cod CPV
44421500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.524 RON
Valoare atribuită
4.524 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.524 RON

din 4.524 RON estimat