Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare gaze naturale 01.01.2021-30.04.2021 pentru AJOFM Salaj, punct consum Zalau, Jibou ctg C1 - Delgaz Grid Cantitate estimată 70 MWh la pretul unitar de 115,65 lei/MWh, care contine: - pret de baza gaze naturale: 77,44 lei/MWh; - tarife de transport inmagazinare: 7,97 lei/MWh; - tarif distributie Delgaz Grid C1: 30,24 lei/MWh; Pretul nu include: contravaloarea abonametului de 0,66 lei/LC/zi, accizei si TVA. Cantitatea achizitionata este o estimare pe baza istoricului de consum, beneficiarul nu se obliga la plata integlala a cantitatii achizitionata, facturarea si plata se va face lunar pentru cantitatea efectiv consumata. Conform ofertei Regiunea Cluj 286/11.12.2020
- Număr anunț
- DA27062081
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA SALAJ (CUI 11340679)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI 28909028)
- Cod CPV
- 09123000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.095,50 RON
- Valoare atribuită
- 8.095,50 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.