Atribuită Cumpărare directă

(DOMESTOS-20BUC,SOLUTIE GRESIE-20BUC,PRONTO SPRAY-20BUC,PRONTO PARCHET-10BUC,SACI MENAJ 35L-100BUC,SACI MENAJ 120L--20BUC,CIF-10BUC,CLIN 2 IN 1-20BUC,HARRTIE IGIENICA-1BAX,SAPUN LICHID-4BUC,DETARTRANT-20BUC,REZERVA MOP-10BUC,MANUSI-10BUC,ROLA BUCATARIE-5BUC,REZEVA ACTIVE WC-4BUC,REZERVA AIR WICK-10BUC,BATERII R6-10BUC)

Număr anunț
DA27104674
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
NICOMYT COM SRL (CUI 16012079)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.910,93 RON
Valoare atribuită
1.910,93 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.910,93 RON

din 1.910,93 RON estimat