Atribuită
Cumpărare directă
Placă de bază PC Soclu procesor 1200 Producator chipset Intel Model chipset Z490 Procesoare suportate Intel 10th Generation Core/Pentium/Celeron Interfata grafica PCI Express x16 3.0 RAID 0, 1, 5, 10 Placa retea integrata 10/100/1000/2500/5000 Mbps 10/100/1000 Mbps Numar SATA-III 6 M.2 3 Memorie suportată DDR4 Memorie maxima 128 GB Numar sloturi 4 Tehnologie Dual channel PCI Express 3.0 x16 3 (x16 / x0/ x4, x8/ x8/ x4) PCI Express x1 3 Optical S/PDIF out 1 Clear CMOS 1 HDMI 1 USB 2.0 2 USB 3.0 4 USB 3.1 tip A 3 USB 3.1 tip C 1 RJ-45 LAN 2 Suport audio 7.1 Bluetooth Bluetooth 5.0 Wireless Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, supporting 2.4/5 GHz Dual-Band Optical S/PDIF out 1 Clear CMOS 1 HDMI 1 USB 2.0 2
- Număr anunț
- DA27092401
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 32351000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.277,32 RON
- Valoare atribuită
- 7.277,32 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.