Atribuită Cumpărare directă

Produse compadibile 100% / Produs NOU ( nu este reincarcat sau remanufaturat) / Respecta toate standardele de calitate / Daca se constata produse neconforme, acestea vor fi schimbate fara nici un cost splimentar. / Daca aveti intrebari sau solicitari va rog sa ne contactati : Marius Manolache Tel. 0727.272.210 Mail. infinity.medicale@gmail.com / Cod produs - SKU: TXTNA326 Stare: Nou Producator echipament: Xerox Tip consumabil: Cartus laser Origine: Compatibil Compatibil cu: XEROX PHASER 3140 / PHASER 3155 / PHASER 3160; SAMSUNG ML-1610 / ML-2010 / ML-2510 / ML-2570 / ML-2571 / ML-2571N / SCX-4321 / SCX-4521F Capacitate: 2500 Culoare: Black / negru

Număr anunț
DA27085779
Autoritate contractantă
COMUNA VADASTRA (CUI 5139841)
Furnizor / câștigător
INFINITY ENTERPRISE S.R.L. (CUI 39210610)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
351,18 RON
Valoare atribuită
351,18 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

351,18 RON

din 351,18 RON estimat