Atribuită
Cumpărare directă
Echipamente de reprimare a revoltelor, constand in spray iritant lacrimogen de uz profesional 150 ml si portspray cu brida pentru centura si inchidere cu capsa, compatibil cu spray-ul iritant lacrimogen de uz profesional de 150 ml, necesare pentru dotarea lucratorilor din cadrul Politiei Locale a Mun. Fetesti, jud. Ialomita.
- Număr anunț
- DA27079286
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL FETESTI (CUI 4365077)
- Furnizor / câștigător
- ROTMAN INDUSTRIES SRL (CUI 33000350)
- Cod CPV
- 35220000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 813,50 RON
- Valoare atribuită
- 813,50 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.