Atribuită
Cumpărare directă
1.Pila rotunda 4.0 x 200 mm: 6 buc. 2.Pila rotunda 5.2 x 200 mm: 6 buc. 3.Colt 3/8 13 RS, pentru alcatuire lant motoferastrau STIHL MS 211, 25 colti/lant: 50 buc. ( sunt necesari pentru 2 lanturi de motoferastrau STIHL MS 211/C ) 4.Colt 3/8 16 RSC, pentru alcatuire lant motoferastrau STIHL MS 360, 30 colti/lant: 90 buc. ( sunt necesari pentru 3 lanturi de motoferatsrau STIHL MS 360 ) 5.Sina 40 cm//3/8//1.6: 1 buc. ( este vorba de lama la motoferastrau STIHL MS 360 ) 6.Cutit DESIS 300-3 ( disc stea motoferastrau STIHL FS 360 ): 6 buc. 7.Ulei ungere lant STIHL FOREST, la 1 L: 11 buc. 8.Ulei amestec rosu, la 1L, STIHL: 5 buc. 9.Ulei amestec STIHL HP ULTRA, full sintetic: 6 buc. 10.Ulei motor HONDA 10 W30, pentru motoare in 4 timpi, la 1 L: 8 buc. 11.Vaselina LITHOGREASE DIV/400, la 400 ml: 5 buc. ( pentru tractoras B&S GRILLO CLIMBER ) 12.Ulei transmisie DIVINOL SYNTOLIGHT SA 5W50, la 1L: 5 buc ( pentru tractoras B&S GRILLO CLIMBER ) 13.Curea de transmisie pentru actionare cutit: 2 buc ( pentru tractoras B& S GRILLO CLIMBER) 14.Filtru ulei pentru transmisie: 1 buc ( pentru tractoras B&S GRILLO CLIMBER ) 15.Filtru ulei motor RPX 100/200: 1 buc ( pentru tractoras B&S GRILLO CLIMBER )
- Număr anunț
- DA27058981
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 42675100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.223,45 RON
- Valoare atribuită
- 3.223,45 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.