Atribuită Cumpărare directă

PRODUSELE IMPREUNA CU FACTURA SE VOR LIVRA PANA CEL TARZIU LA DATA DE 17.12.2020! Canon MF264DW, dimensiune A4 (Printare, Copiere, Scanare), viteza 28ppm, procesor 400Mhz, memorie 256MB RAM, rezolutie printare 600x600dpi

Număr anunț
DA27067043
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
COMTECH STORE S.R.L. (CUI 35022524)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.170 RON
Valoare atribuită
1.170 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.170 RON

din 1.170 RON estimat