Atribuită Cumpărare directă

SISTEM PC LENOVO V530s-07ICR 11BM0031RI Buc 1 MULTIFUNCTIONAL XEROX B205V_NI Buc 1 TONER XEROX 106R04348 Buc 1 LICENTE OFFICE ACADEMIC Buc 1

Număr anunț
DA27067575
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.727,43 RON
Valoare atribuită
3.727,43 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.727,43 RON

din 3.727,43 RON estimat