Atribuită Cumpărare directă

TENCUIALA OSKAR TECK SCOARTA COPAC 25KG ALB 2BUC*184.03LEI COLORANT AB WB 1KG YELLOW REDOX URY 1*118.49LEI COLORANT AB WB 1KG YELLOW OXIDE UYX 0.02*93.27LEI COLORANT AB WB 1KG NEGRU LC UZL 0.01*79.83LEI

Număr anunț
DA27067750
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA A ZONEI MONTANE (CUI 40631086)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
370,88 RON
Valoare atribuită
370,88 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

370,88 RON

din 370,88 RON estimat