Atribuită Cumpărare directă

DOSAR PLASTIC PVC 200 0.5 FOLII 5 7.5 PIX CU GEL ALBASTRU 10 0.83

Număr anunț
DA27065813
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 22 (CUI 29097433)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,80 RON
Valoare atribuită
145,80 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,80 RON

din 145,80 RON estimat