Atribuită Cumpărare directă

sonde endotraheale nr.6,5 - 20buc ; branule 16 G - 100buc

Număr anunț
DA27078703
Autoritate contractantă
Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
18221300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
421,83 RON
Valoare atribuită
421,83 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

421,83 RON

din 421,83 RON estimat