Atribuită Cumpărare directă

MA Cant. DOMESTOS PROF.PINE DEZ. 5 RE 3 SIDE CLOR 20L BU 1 SANO FLOOR S-255 DETERG.P BU 3 SANO MULTI CLEANER 4L BU 3 NUFAR PT FAIANTA 1L RE 8 FIORE ROLE C.ALBE 2STR 8B BU 2 TPS GEL IGIENIZ.MAINI ALC BU 1 mai putin

Număr anunț
DA27093596
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "VASILE ALECSANDRI" BRAILA (CUI 17352559)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
418,03 RON
Valoare atribuită
418,03 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

418,03 RON

din 418,03 RON estimat