Atribuită Cumpărare directă

corzi profesionale pentru vioara pentru vioara 4/4 lungimea corzilor: 328 mm. sunet calitativ si curat set de 4 corzi pentru orice fel de muzica confectionate din otel nu sunt afectate de schimbari bruste de temperatura sau umezeala

Număr anunț
DA27072691
Autoritate contractantă
LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE GH. TATTARASCU (CUI 8685627)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37321300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265,52 RON
Valoare atribuită
265,52 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265,52 RON

din 265,52 RON estimat