Atribuită Cumpărare directă

Contract 01.01-31.01.2021.Servicii internet in banda garantata - servicii internet broadband cu banda garantata, 8 Mbps- Tarif unitar: 50 euro. Exclusiv TVA internet sediu OCPI Giurgiu. Internet in banda negaranta viteza maxima 20 Mbps. Tarif unitar: 9,9 euro. Exclusiv TVA internet BRP Bolintin Vale.

Număr anunț
DA27089598
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA GIURGIU (CUI 9968753)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
291,63 RON
Valoare atribuită
291,63 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

291,63 RON

din 291,63 RON estimat