Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1 CORP NEON 2X18W NV-4101.31218 #5949027083571 buc 2 26.8067 2 TUB FLUORESCENT 80 18W 865 TL-D SUPER #8711500631770 buc 25 5.7983 3 TUB FLUORESCENT

Număr anunț
DA27086341
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SANCRAIU DE MURES (CUI 29032876)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
215,97 RON
Valoare atribuită
215,97 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

215,97 RON

din 215,97 RON estimat