Atribuită Cumpărare directă

Executie lucrari de reconditionare instalatii termice conform listelor de cantitati si a caietului de sarcini puse la dispozitie de catre beneficiarul lucrarilor.

Număr anunț
DA27068150
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
Furnizor / câștigător
CARPONT CONSTRUCT FTV S.R.L. (CUI 39045300)
Cod CPV
50721000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400,09 RON
Valoare atribuită
1.400,09 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400,09 RON

din 1.400,09 RON estimat