Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitia urmatoarelor produse: 1. Router wireless Linksys WRT1900ACS Gigabit Dual-Band Black – 10 buc.; 2. Incarcator laptop HP A135A012P, L15879-002, TPN-CA13 19.5V 6.92A 135W mufa 4.5x3.0x12.0mm, compatibil CHHPPO12 – 1 buc. Livrarea se va face in 7 zile de la comanda la Magazia PF1, loc. Gura Vaii, str. Calea Timisoarei, nr. 20, jud. Mehedinti. Transport inclus in pret. Persoana de contact: Doina UZURU, tel. 0727376558. Certificat de garantie (24 luni) si declaratie de conformitate.

Număr anunț
DA27073830
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI 13267213)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
32510000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.932,76 RON
Valoare atribuită
5.932,76 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.932,76 RON

din 5.932,76 RON estimat