Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional laser color Canon IRC1335IF, dimensiune A4 (Printare, Copiere, Scanare, Fax), duplex, viteza max 35ppm alb-negru si color, rezolutie max 600x600dpi, memorie 1GB RAM, alimentare hartie: tava 550 coli + tava universala 100 coli, capacitate maxima alimentare 2300 pagini, limbaje de printare: UFRII, PCL5c/6, Adobe PostScript Level 3, copiere 35 ppm, pana la 999 copii, marire-micsorare 25-400%, scanare color rezolutie optica 600X600 dpi, DADF 50 coli, Scan to USB Memory, Scan to E-mail, Scan to Fax, Scan to PC, fax Super G3 33,6 kb/s, memorie fax 512 pagini, Fax Forwarding, Dual Access, PC Fax, display LCD touch color 9cm, interfata: USB 2.0, Ethernet, consumabile: EXV48 B/C/M/Y, optional: Cassette Feeding Unit-AJ1, Cassette Feeding Unit-AK1, Plain Pedestal Type-F1, Copy Card Reader-F1, MiCARD Attachment Kit-A1, Barcode Printing KIT-D1@E, Send PDF Security Feature Set-E1@E, Adf Access Handle-A1

Număr anunț
DA27079016
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA (CUI 18001335)
Furnizor / câștigător
LAPTOP AID SRL (CUI 27443484)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.450 RON
Valoare atribuită
6.450 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.450 RON

din 6.450 RON estimat