Atribuită Cumpărare directă

SURUB 20 BUC , BIT 1 BUC , STARTER 25 BUC , SPRAY 1 BUC , BEC LED 2 BUC , BEC 10 BUC , SPRAY 1 BUC , DIBLU 6 BUC , SURUB L 6 BUC , PIULITA M 6 50 BUC , SAIBA M 5 20 BUC , DIBLU 60X40 20 BUC , SURUB M 6 X 40 50 BUC , DOP 3/4 2 BUC . mai putin

Număr anunț
DA27086478
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,MIRCEA CEL BATRAN'' (CUI 28623890)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
645,89 RON
Valoare atribuită
645,89 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

645,89 RON

din 645,89 RON estimat