Atribuită
Cumpărare directă
1) Autoritate Contractanta: SCOALA GIMNAZIALA NR 1 VIDELE TR CUI4253766 2) Tip asigurare – RCA 3) Date despre auto/asigurare/acoperiri – 2 MICROBUZE :/FORD TRANSIT/TR09PRV siFORD TRANSIT/TR10PRV 4) Valabilitate: 27.01.2021 – 26.01.2022 5) Prima de asigurare totala :1331 LEI +1331Lei =2662lei 6) Conditii de plata -INTEGRAL
- Număr anunț
- DA27095116
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VIDELE (CUI 4253766)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.662 RON
- Valoare atribuită
- 2.662 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.