Atribuită Cumpărare directă

Telefon proprietar Panasonic KX-AT7730NE 1buc Telefon Dect Panasonic KX-TG8061FXB 1buc Telefon analogic Panasonic KX-TS500FXB 3buc

Număr anunț
DA27095721
Autoritate contractantă
BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI 4283376)
Furnizor / câștigător
OTI IMPEX SRL (CUI 12059460)
Cod CPV
32541000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.278,99 RON
Valoare atribuită
1.278,99 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.278,99 RON

din 1.278,99 RON estimat