Atribuită Cumpărare directă

CARBURANT MOTORINA EURO 5,PRETUL DE VANZARE ESTE PRETUL DE LA POMPA DIN ZIUA ALIMENTARII AUTOVEHICULELOR CLIENTULUI SE VA INCHEIA UN CONTRACT PENTRU ANUL 2021

Număr anunț
DA27072455
Autoritate contractantă
COMUNA VAMA (CUI 4326698)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09134200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78.800 RON
Valoare atribuită
78.800 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78.800 RON

din 78.800 RON estimat