Atribuită
Cumpărare directă
Capsator C-14, Decapsator 24/6, Decapsator Turikan SR-300, Index plastic color, 100 buc. Evidentiator Faber Castell (20 buc. albastru, 20 buc. verde, 20 buc. galben, 20 buc. roz, 20 buc. portocaliu), 100 buc. Pix cu mecanism Schneider K15 (80 buc. albastru, 20 buc. rosu), 50 buc. Pix plastic Pensan MY Tech culoare albastra, Rigle plastic transparent 50 cm.
- Număr anunț
- DA27101524
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BOTOSANI (CUI 9818527)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 742,44 RON
- Valoare atribuită
- 742,44 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.