Atribuită Cumpărare directă

Denumire Cod UM Cantitate Hartie copiator A4 SKY Copy 80g 500coli/top 0005 top 25 Dosar carton cu sina A4, 230g/mp, alb 0106 buc 50 Dosar plastic cu sina, incopciat cu 2 perforatii NOKI - albastru (4823130B) 0246-a buc 50 Pix cu gel 0.7mm, albastru, UM-170 Uni-Ball Signo Gelstick (P171) 0779-a buc 5 Pix cu gel 0.7mm,, UM-170 Uni-Ball Signo Gelstick (P172) 0779-n buc 5 Sfoara bumbac, 100g / ghem 0905 buc 5 Capse 24/6, 1000 buc/cutie, Kangaro (C1086) 5165 cut 10 Capse_23/10 1000 buc/cutie Office Products (18072339-19) 3252 cut 10 Banda adeziva 19mmx33m transparenta 8buc/set (2570) 0474 set 2 Agrafe metal 33mm 100buc/cut (BO608) 4266 cut 10 Lipici solid 20g, Pelikan Pelifix Stick 335810 buc 10 Fluid corector 20ml PELIKAN Aqua cu pensula 338582 buc 3 Pix corector DONAU 10ml (7618001PL-99) 2319 buc 3 Folii plastic cu perforatii A4, 40 microni, 100 file/set, deschidere sus, standard, Noki (NK4830) 6270 set 3 Plic 10462 LC6 (114x162mm), siliconic, alb, 80g, clapa dreapta, 25buc/set (121303) 2183 set 4 Plic 22460 TC4 (229x324mm) siliconic, alb, 80g, clapa dreapta, 25buc/set 2271 set 4 Biblioraft A4 50mm plastifiat, buz, cu rama, albastru inchis AKKO/NOKI 4957-ai buc 10 Baterii alcaline High Energy, LR03(AAA), 1.5V 1100mAh 4buc/blister Duracell 6306 set 3 Dispenser prosoape hartie pliate, plastic ABS (K4) 4419 buc 2 Ordin de deplasare A5FV, carnet 100file, 60g/mp, 14-5-4 A5t2 - model nou 1090N car 2 Manusi din nitril, 100 buc/cut, albastre, marimea M 0864-m cut 2 Manusi din nitril,

Număr anunț
DA27078705
Autoritate contractantă
LICEUL ENERGETIC CONSTANTA (CUI 4514624)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.143,69 RON
Valoare atribuită
1.143,69 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.143,69 RON

din 1.143,69 RON estimat