Atribuită
Cumpărare directă
FILTRU ULEI - CARTUS HARTIE- MANN-FILTER-TURISME - 23.74 lei fara ttva FILTRU COMBUSTIBIL - ORIGINALE-FORD - 116.86 lei fara tva FILTRU AER - MANN-FILTER-TURISME - 35.96 lei fara tva FILTRU ULEI MOTOR - ORIGINALE-RENAULT - 12.96 lei fara tva ORIGINALE-RENAULT MARCAJ DELPHI EURO 4 SI 5 - DELPHI FILTRE - 74.59 lei fara tva FILTRU AER - ORIGINALE-RENAULT - 33.66 lei fara tva
- Număr anunț
- DA27084406
- Autoritate contractantă
- Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
- Cod CPV
- 34115000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 297,76 RON
- Valoare atribuită
- 297,76 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.