Atribuită
Cumpărare directă
Executie lucrari de extindere retele de alimentare cu apa, retele de canalizare , executat racorduri si bransamente, montat contoare, montat 2 cismele stradale, montat guri de scurgere ape pluviale, executat platforma betonata pentru amplasare toalete ecologice cu racorduri la apa si canal. Costul lucrarilor va fi stabilit in urma rularii preturilor dumneavaostra in listele de cantitati atasate.
- Număr anunț
- DA27077023
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
- Furnizor / câștigător
- ALEANDRA CONSTRUCT SRL (CUI 34618929)
- Cod CPV
- 45332000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150.000 RON
- Valoare atribuită
- 150.000 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.