Atribuită
Cumpărare directă
Romania si Republica Moldova. Harta fizica, administrativa si a substantelor minerale utile (2000x1400 mm) GHR2CD2 4X 150.42 Colectie de roci minerale GM20 1 370 PLANSA SERIA ELECTROCHIMICA A TENSIUNII METALELOR CH5 1 25.21 COLOANA DE RACIRE LIEBERG CHMS104 1 55 STICLA CEAS 80MM CHMS006 5 4.5 PALNIE ANALITICA DIAMETRUL 90 MM CHMS023 5 7 Sistemul periodic al elementelor (2000x1400 mm) CH12 2 155 Set 10 corpuri geometrice MSG10W 3 307 Ser cuburi Soma MSCSW 3 29 Set Povesti populare romanesti (14 povesti, 24 imagini) PPSET 1 100 PLANSA ANOTIMPURI PDV1 3 30.65 PLANSA FAMILIA PDV2 3 30.65 PLANSA IN VACANTA PDV3 3 30.65 PLANSA LA BUNICI PDV4 3 30.65 PLANSA LA CAMP PDV5 3 30.65 PLANSA LA MAGAZIN PDV6 3 30.65 PLANSA LA MEDIC PDV7 3 30.65 PLANSA LA SCOALA PDV8 3 30.65 PLANSA LA SEMAFOR PDV9 3 30.65 PLANSA LA TARA PDV10 3 30.65 PLANSA SARBATORI DE IARNA PDV11 3 30.65 Calendarul naturii. Vara/Calendarul naturii. Iarna (DUO) CP9 3 55.46 Calendarul naturii. Primavara/Calendarul naturii.Toamna (DUO) CP10 3 55.46
- Număr anunț
- DA27102143
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC GHENUTA COMAN MURGENI (CUI 4359423)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39162100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.871,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.871,60 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.