Atribuită
Cumpărare directă
TUC BISCUITI BRANZA100G BU 150 1 MILKA OREO 100G BU 150 1 AUTENTIC BATON ROM 30G BU 150 1 B.KINDER BUENO CACAO43G BU 150 1 KIT KAT CIOCOLATA 41,5G BU 150 1 LION KING SIZE 60G BU 150 1 MILKA OREO BATON 37G PC 150 1 TWIX BATON 50G BU 150 1 M M S DRAJ.CIOCOLATA 45G BU 150 1 B.BEST ARAHIDE SARE 50G BU 150 1 B.CHIO CHIPS SARE 65G BU 150 1 TOORTITZI SARE 80G BU 150 1 JOE XXL CACAO CIOC46G BU 150 1 ROSHEN NAPOLIT.LAPTE72G BU 150 1 B.MAGURA PRAJ.LAPTE 35G BU 150 1 MILKA CAKE CHOC 35G BU 150 1 MILKA CHOCOMINIS B37,5G BU 150 1 7DAYS MAX CROISS.CCO85G CU 150 1 B.KINDER CHOCO 4X12,5G BU 150 1 B.PRIGAT CAPSUNI BANAN0,5 ST 150
- Număr anunț
- DA27089750
- Autoritate contractantă
- COMUNA FARAU (PRIMARIA COMUNEI FARAU JUD ALBA) (CUI 4562486)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15842300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.099,40 RON
- Valoare atribuită
- 5.099,40 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.