Atribuită
Cumpărare directă
toner hp ce505A 4buc x 75.63 lei = 302.52 LEI toner lexmark x363 4buc x 109.24 lei = 436.96 lei drum unit lexmark x363 126.05 lei toner bizhub215 4bucx109.24 lei = 436.96 lei toner brother tn2320 6buc x 58.82 lei = 352.92 lei drum unit brother dr2300 109.24 lei toner lexmark x340 4bucx100.84 lei = 403.36 lei drum unit lexmark x340 1buc x 126.05 lei toner brother tn2421 4buc x 84.03 lei = 336.12 toner hp m1132 4buc x 67.23 lei =268.92 lei toner xerox 4150 1buc x 630.25 = 630.25 lei drum unit brother dr 2401 1buc x 109.24 lei = 109.24 lei
- Număr anunț
- DA27086397
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ION POPESCU-CILIENI (CUI 25299189)
- Furnizor / câștigător
- X-TREME SRL (CUI 15141814)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.638,59 RON
- Valoare atribuită
- 3.638,59 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.