Atribuită Cumpărare directă

Trusa 24 scule electrician KNIPEX, izolate VDE 1000V Valiza scule: Variantă rezistentă la uzură din material ABS-Material, negru Cadru perimetral din aluminiu cu inele D pentru aplicarea curelei de agățare incluse în livrare Lacăt cu cifru format din 3 cifre și două lacăte basculante pentru fixarea capacului Mâner de prindere stabil și ergonomic Balama din metal Suport pentru capac cu mecanism cu balamale Compartiment pentru documente integrat în capac Tăblie detașabilă pentru scule integrată în capac, cu 9 buzunare pentru scule și o buclă elastică pe partea cu capacul și 10 buzunare înguste pentru scule, precum și unul mare, pe partea cu fundul Piesă de fund de 55 mm înălțime, compartimentabilă cu inserții flexibile, și tăblie de acoperire cu 12 buzunare mari pentru scule și un compartiment plat, fixabilă în poziție cu un buton Solicitabilitate: 15 kg

Număr anunț
DA27083010
Autoritate contractantă
CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
Furnizor / câștigător
EDELWEISS GRUP SRL (CUI 12863641)
Cod CPV
44512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.549,14 RON
Valoare atribuită
1.549,14 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.549,14 RON

din 1.549,14 RON estimat