Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru Dacia Duster cu nr de inmatriculare BT07BNC, valabilitate 12 luni, incepand cu 19.12.2020, prima de asigurare 563 lei.

Număr anunț
DA27077553
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BOTOSANI (CUI 9818527)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
563 RON
Valoare atribuită
563 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

563 RON

din 563 RON estimat